Cybex Pallas 2-Fix 2014 Ocean

Nejlepší ohodnocení v testech

• , zakoupeno v Špuntík

zatím jsme spokojeni.malému se v sedačce líbí a zdá se nám bezpečná

• , zakoupeno v Beneo.cz

• Sedačka mi přijde úzká a to je dcerka štíhlounká. Když má teplou bundu, tak je tam trochu napěchovaná.

Jinak spokojenost. :-) Doporučuji.

Barva
modré
Váhová kategorie
9 - 36 kg
ISOFIX

Podrobnosti o produktu Autosedačka Cybex Pallas 2-Fix 2014 + DÁREK Nová autosedačka CYBEX PALLAS 2-FIX 2014 + DÁREK podhlavníček

Ještě větší ochrana proti bočnímu nárazu !

Nová autosedačka Pallas 2-FIX kategorie I. II. III. (cca 9 měsíců - 12 let) zajišťuje ještě větší bezpečnost proti bočnímu nárazu. S revolučním systémem (systém na ochranu proti přímému bočnímu nárazu) je síla bočního nárazu systematicky redukována. Polštáře řídící nárazové energie a pohlcující síly působící při nehodě se při bočním..

• , zakoupeno v Ájashop

• maximální komfort, bezpečnost, variabilita

Bezpečnost a recenze
    Nejlepší ohodnocení v testech

• , zakoupeno v Špuntík

zatím jsme spokojeni.malému se v sedačce líbí a zdá se nám bezpečná

• , zakoupeno v Beneo.cz

Jinak spokojenost. :-) Doporučuji.

• , zakoupeno v CxShop.cz

• -pohodlá montáž ISOFIX
    • -snadná manipulace

zatím plně vyhovuje

• , zakoupeno v Cybex4U.cz

• Stejnou autosedačku jen model 2012 jsme koupili před 2 roky prvorozenému synovi a jsme s ní maximálně spokojeni, proto jsme zakoupili i pro druhého syna autosedačku od stejného výrobce.
    • Vyšší cena

Vřele doporučuji