Cybex Solution X2-Fix 2015 storm Cloud

ISOFIX
Odpovídá normě
ECE R44/04

• , zakoupeno v Cybex4U.cz

• bezpečnost, snadná údržba a manipulace se sedačkou, jednoduchá "instalace" do auta

Máme už druhou takovou sedačku a jsme maximálně spokojeni. Bezpečnost je důležitá a tu tato sedačka poskytuje myslím perfektní. První sedačku jsme měli s pultem - používali jsme od 6ti měsíců - dítě v ní pohodlně sedí, nepadá mu hlava, "neláme se"...výborná i na douhé trasy. Měli jsme jednu menší nehodu - sedačka zafungovala skvěle = bez zranění dítěte.

• , zakoupeno v CxShop.cz

Sedačku jsem vybrala pro její dobré hodnocení v testech a slušnou cenu. Oceňuji, že při nastavování velikosti sedačky, se posouvá nahoru i ochrana ramen, ne jen hlavy. Potah vypadá, že se bude dobře prát. Velmi kvalitní produkt; mohu pouze doporučit.

• , zakoupeno v Slune-cz.cz

máme již provedení od 9 kg, tato je pro druhé dítě. I s odstupem 3 let tato autosedačka je výborně hodnocena v Dtestu apod.

Váhová kategorie
15 - 36 kg
ISOFIX
Odpovídá normě
ECE R44/04

CYBEX SOLUTION X2-FIX je určen pro děti ve váhové kategorii od 15 do 36 kg (cca 3-12 let, 96-150 cm výška). Vychází z modelu CYBEX SOLUTION X, ale oproti němu je tento model vybaven ISOFIXem. Jde o kvalitní autosedačku s vynikajícím hodnocením v...

• , zakoupeno v Cybex4U.cz

• , zakoupeno v CxShop.cz

• , zakoupeno v Slune-cz.cz

• , zakoupeno v DetskyDum.cz

máme tuto sedačku už pro duré dítě, je super