Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtry

V porovnání cen u produktu Römer KING Plus 2011 Billy již není zařazen žádný obchod. Doporučujeme Vám tyto podobné produkty:

Römer KING Plus 2011 Billy - Specifikace

Výrobce

Britax Römer

opravit

Váhová kategorie

Váhová kategorie

9 - 18 kg

opravit

Ochrana proti bočnímu nárazu

ano

opravit

Snímatelný a prací potah

Snímatelný a prací potah

ano

opravit

Nová sportovní polohovací autosedačka skupiny 1 pro váhu dítěte 9-18kg. Sportovní, lehce pratelné potahové materiály. Snadné sundání potahů z autosedačky. Možnost nastavení ramenních pásů. Možnost nastavení 4 pozic ke spaní Vašeho dětátka. Maximální tuhost kostry autosedačky proti bočním nárazům,ale zároveň velice měkké polstrování v nových barevných variantách. Možnost regulace opěrky hlavy až na 7 variant. Prací potah je vyroben s příměsí bavlny. ...

celá specifikace

Recenze Römer KING Plus 2011 Billy

Gabriela

pokročilý

Gabriela

Přidáno: 13. června 2012

(Upraveno 13. června 2012)

100%

Doporučuje produkt
 • bezpečná autosedačka s ADAC a crash testama, vyhrála D-Test
 • v kategorii 9-18kg bez isofixu jedna z nejbezpečnějších
 • zvýšená ochrana proti bočnímu nárazu
 • odklopitelný sedák a tím snadná instalace do auta
 • pásy i hlavová opěrka snadno upravitelné a utažitelné jednou rukou
 • přidržovače pásů
 • prostorná a široká - komfortní tak i pro větší dítě
 • několik naklápěcích poloh, snadno proveditelných i za jízdy jednou rukou
 • potah snadno svlíkatelný bez nutnosti sundávat pásy
 • poněkud těžší

Pro tuto autosedačku jsme se rozhodli pro prostudování všech možných informací a doporučení, zhlédnutí ADAC testů a crash testů a protože Römer King plus patří k těm nejbezpečnějším na trhu v kategorii 9-18kg bez isofixu a bezpečnost při přepravě je pro nás priorita, rozhodli jsme se právě pro ni. Máme Billyho z kolekce 2012.

Autosedačka splnila veškerá naše očekávání - je subtilní (tím poměrně bohužel těžká pro někoho, kdo by měl autosedačku často přehazovat z auta do auta), ale zároveň velice jednoduchá na instalaci, vynikající je odklopitelná základna, která instalaci opravdu velmi ulehčuje a vše je hotovo opravdu během chvilečky. Je prostorná a široká a tím opravdu pohodlná a komfortní i pro větší děti. Utahování a upravování pásů a podhlavníku je rovněž naprosto jednoduché a lehké, pásy jsou utažitelné jednou rukou. Po stranách mají přidržovače pro snadnější usazení dítka do sedačky bez toho, aby mi přitom překážely pásy. Sedačka je naklopitelná do několika poloh, vše opět naprosto jednoduché a zvládnutelné jednou rukou a je možno tak napolohovat dítko i během jízdy z polohy řidiče. Potahy jsou svlékatelné a pratelné bez nutnosti sundávání pásů.

Autosedačka má ADAC testy a prošla crash testama.

Montáž: Jednoduchá
Seřizování pásů: Jednoduché
Čištění / praní: Velmi jednoduché, vše jde vyprat

auto-moto.nej-rec...

Přidáno: 14. listopadu 2011

Recenze dětské autosedačky - bezpečí vašeho dítěte

Základním bezpečnostním pravidlem během jízdy automobilem je použití správné dětské autosedačky pro vaše dítě. Co všechno by měla dětská autosedačka splňovat pro bezpečnou jízdu vašich dětí...

Celá recenze na auto-moto.nej-rec...

www.autembezpecne.cz

Přidáno: 1. listopadu 2011

Test ADAC: Přibývá dětských autosedaček s isofixem, která je bezpečná?

Jakákoli sedačka lepší než žádná, řekne si rodič a koupí potomkovi tu nejlevnější nebo tu, na kterou narazí první. Má sice pravdu, proč ale nekoupit raději to nejlepší, co trh nabízí, když to navíc nemusí stát majlant? Přepestrá nabídka autosedaček má výhodu v tom, že si nějakou pro své dítě najde každý, orientaci v záplavě značek a typů ale široký výběr znesnadňuje. O to víc pozornosti by zodpovědní rodiče měli věnovat nezávislým testům a kupovat pouze výrobky, které jejich potomky v případě nehody ochrání.

Celá recenze na www.autembezpecne.cz
www.autosedacky-online.cz

nováček

www.autosedacky-online.cz

Přidáno: 25. května 2011

100%

 • Unikátní systém upevnění autosedačky do automobilu
 • Velmi pohodná vč. nastavení pásů (není třeba autosedačku demotnovat z vozidla)
 • Upevnění pevně i manželka bez vynaložení jakékoliv síly

Tato autosedačka je vyráběna z nových materiálů, žádné recyklace, to má za výsledek, že plast neobsahuje žádné nečistoty, bubliny či špatně slití plastové částice, což u nárazu do korpusu autosedačky je velmi důležité. Autosedačku pohodlně upevníte do vozidla a to velmi jednosuše. Sedačku položíte na sedadla, otevřete korpus a protáhnete pás určenými boty. Při zavírání korpusu sedačky se autopás sám dotáhne, tím sedačka překvapivě velmi pevně drží. Vyrábí se i v mnoha potazích, od polysteru, přes pevný PEZ (podobný jako semiš - odstín Cowmooflage, až po organickou bavlnu nebo bambus). Výrobce Römer má zkušenosti s autosedačkami již od roku 1969 a dnes je ruční výroba přes 2500kusů autosedaček denně!

 • Je tato recenze užitečná?
 • Ano (23)
 • Ne (18)
Lucie

Lucie

Přidáno: 3. ledna 2011

(Upraveno 3. ledna 2011)

100%

 • tvrdé,odolné plasty
 • pratelný potah,
 • perfektní krytí těla -hlavy dítěte
 • opravdu mě nic nenapadá

měli jsme nehodu a výsledek jsem viděla na vlastní oči -boční náraz vedený přímo na autosedačku -dítě ,sedačka udržela ač praskla,ale zachránila mému synovi život!
Můžu být jen vděčná že jsme se rozhodli do sedačky investovat !!!

» Všechny recenze produktu (6)

Vývoj ceny Römer KING Plus 2011 Billy