Avionaut Sky 2.0 2023 06 Mint

Avionaut Sky 2.0 Autosedačka 0-25 kg Avionaut Sky 2.0 je nová verze sedačky Sky! Obohaceno o unikátní a odolné čalounění v jedinečných barevných variantách. Nejbezpečnějším...
9 999 Kč
Doprava zdarma, Do 2 týdnů
Doporučená nabídka BabyHit.cz

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do 2 týdnů • 1 variantaZdarma1 344 neověřených recenzíDalší informace

Popis produktu

Avionaut Sky 2.0 Autosedačka 0-25 kg Avionaut Sky 2.0 je nová verze sedačky Sky! Obohaceno o unikátní a odolné čalounění v jedinečných barevných variantách. Nejbezpečnějším...

Parametry produktu

Výrobce
Váhová kategorie
0 - 25 kg
Věková kategorie
0 - 7 lat

Parametry produktu

Výrobce
Váhová kategorie
0 - 25 kg
Věková kategorie
0 - 7 lat

Popis produktu

Avionaut Sky 2.0 Autosedačka 0-25 kg

Avionaut Sky 2.0 je nová verze sedačky Sky! Obohaceno o unikátní a odolné čalounění v jedinečných barevných variantách.

Nejbezpečnějším způsobem přepravy dítěte v autě je nastavení autosedačky proti směru jízdy, proto takto cestují nejmenší cestující. Vyplatí se však u tohoto nastavení zůstat co nejdéle. Sedačka Avionaut Sky 2.0 umožňuje přepravu dítěte v poloze RWF po celou dobu používání, tedy až do 6 let věku!

Pro malé i velké

Sedačku Avionaut Sky 2.0 mohou díky speciální mělké vložce používat ti nejmenší a horní hranice je 25 kg. To znamená, že vám tato autosedačka může sloužit opravdu dlouho. Až vaše miminko vyroste, můžete vložku vyjmout a nastavit opěrku hlavy, abyste zajistili pohodlnou a bezpečnou polohu pro vaše miminko. Díky pevné skořepině a vysoce kvalitním materiálům bude dokonalou autosedačkou pro vaše dítě.

Zapnuté bezpečnostní pásy - připraveno!  

V sedáku sedačky je bezpečnostní pás, který můžete přizpůsobit výšce miminka. Nezapomeňte po upoutání dítěte pásy utáhnout – měly by těsně přiléhat k trupu. Díky speciálním vycpávkám ramen a rozkroku se nemusíte bát, že by na miminko něco tlačilo.

Extra ochrana  

Sedačka Avionaut Sky 2.0 je dodávána také se speciálním nárazníkem, který poskytuje dodatečnou ochranu v případě bočního nárazu. Měl by být připevněn k boční stěně skořepiny sedadla ze strany dveří. Díky tomu v případě nehody nárazovou sílu částečně pohltí nárazník.

Instalace sedačky Avionaut Sky 2.0 nevyžaduje Isofix konektory, k autosedačce ji připevníte pomocí pásů. Stačí je vést přes příslušná vodítka a dodatečně zajistit stabilizační nohou. Zelené značky v základně a stabilizační noze informují o správné montáži. Níže uvedené video ukazuje způsob montáže.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.