BRITAX RÖMER Kidfix III S 2023 Cosmos black

Popis produktu

Parametry produktu

Barva
černé
Váhová kategorie
15 - 36 kg
ISOFIX
ano
Věková kategorie
3 - 12 lat

Parametry produktu

Barva
černé
Váhová kategorie
15 - 36 kg
ISOFIX
ano
Věková kategorie
3 - 12 lat

Popis produktu

Britax Romer Kidfix III S Autosedačka 15-36 kg

Sedačka se přizpůsobí dítěti 

Opěradlo Kidfix III S se automaticky přizpůsobuje úhlu sedadla v autě, díky čemuž může dítě pohodlně sedět na stabilním sedadle. Jeho sedací plocha je o 20% větší než u jiných modelů tohoto typu. Tvar písmene V je pohodlný pro vyšší děti, dává jim prostor pro ramena a záda, pak musíte vytáhnout nastavitelnou opěrku hlavy a můžete vyrazit na cestu.  

Bezpečnost

V této sedačce máme mnoho funkcí, které zajistí bezpečnost vašeho dítěte při případných kolizích. Počínaje skutečností, že je sedadlo upevněno pomocí systému ISOFIX, stojí za to zdůraznit, že se jedná o nejbezpečnější možnost montáže autosedačky, protože zůstává mnohem stabilnější než uchycení pomocí automobilových pásů.  

SecureGuard Jedná se o speciální upevňovací bod pro břišní automobilový pás, díky kterému je veden přes kyčelní kosti dítěte a jemná břišní oblast není při srážce tlačena. SecureGuard je schopen snížit síly v případě čelního nárazu až o 35%.

Boční ochrana

V případě bočních nárazů je dítě v Kidfix III S chráněno technologií SICT. To se provádí snížením nárazové síly a tím i dopadu na dítě snížením vzdálenosti mezi bočním sedadlem a vnitřkem auta. Jednoduše řečeno, jde o to, že sedadlo „nenaráží“ na dveře auta, je chráněno speciálním bočním polštářem, který by měl být nastaven a správně dopasovat nejblíže ke dveřím auta.  

Energii pohlcující pěna  

Sada s autosedačkou Kidfix III S obsahuje kryt pásu, který dítě připoutá. Je vyroben z energii pohlcující pěny, která dítě nejen chrání před oděrkami, ale také absorbuje až 30% energie, aby se zabránilo zranění krku brady.

Praktická řešení

Čalounění sedadel je odnímatelné a pratelné, což usnadňuje jeho udržování v čistotě. Nemusíme prát ručně, otírat skvrny, stačí sundat, hodit do pračky a je to.   

Instalace Sedačku Britax Kidfix III S lze do auta nainstalovat pomocí systému ISOFIX, tedy musíte mít v autosedačkách speciální otvory. Druhý způsob instalace je připevnění sedačky bezpečnostními pásy v autě. Je výhodou, že sedačka má dvě možnosti uchycení, protože sedačku můžeme převést na jiné vozy bez obav, zda mají systém Isofix, náš Kidfix vždy nainstalujeme správně a bezpečně.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.