BRITAX RÖMER Max-Way Plus 2022 Storm Grey

Popis produktu

Parametry produktu

Barva
šedé
Váhová kategorie
9 - 25 kg
ISOFIX
ne
Orientace
proti směru jízdy
Odpovídá normě
ECE R44/04
Polohování
ano
Ochrana proti bočnímu nárazu
ano
Zabezpečení dítěte
pětibodový pás
Otočná o 360°
ne
Věková kategorie
9 měsíců až 6 let

Parametry produktu

Barva
šedé
Váhová kategorie
9 - 25 kg
ISOFIX
ne
Orientace
proti směru jízdy
Odpovídá normě
ECE R44/04
Polohování
ano
Ochrana proti bočnímu nárazu
ano
Zabezpečení dítěte
pětibodový pás
Otočná o 360°
ne
Věková kategorie
9 měsíců až 6 let

Popis produktu

Dnes je firma Britax Römer hrdá na to, jakou roli hraje více než 40 let při účinném zvyšování bezpečnosti dětí - účastníky silničního provozu. Společnost Britax Römer byla založena v roce 1978 sloučením britské společnosti Britax a německé společnosti Römer. Britax s sídlem v Andover (Hampshire) a byl založen ve 30. letech 20. století a zaměřoval se na výrobu bezpečnostních pásů pro dospělé. V 80. a 90. letech společnost významně rozšířila své aktivity na trzích USA, Austrálie a Nového Zélandu, stejně jako ve Skandinávii a Asii.

Autosedačka Britax Römer Max-Way Plus je určena pro děti od 9 měsíců do 6 let s hmotností od 9 do 25 kg. Montuje se proti směru jízdy, díky čemuž může dítě cestovat v nejbezpečnější poloze nejen v prvních měsících svého života. Autosedačka je vybavena dodatečnou boční ochranou. Má nastavitelnou opěrku hlavy a bezpečnostní pásy, které snadno přizpůsobíte výšce dítěte. Britax Römer Max-Way Plus je kompatibilní prakticky se všemi modely aut, protože upevňuje se pomocí 3-bodových bezpečnostních pásů vozidla. Dítě je stabilně připoutáno 5-ti bodovým bezpečnostním pásem. Sedačka Britax Römer Max-Way Plus získala v testu PLUS kladné hodnocení.   

Boční ochrana SICT

Technologie SICT poskytuje zvýšenou ochranu v případě bočních nárazů. Snižuje rázové síly absorbováním energie před tím, než dorazí k dítěti. Pohodlné, hluboké boční chrániče sedadla poskytují dodatečnou ochranu hlavy dítěte, ramen a boků.   

Proti směru jízdy až do 6 let

Autosedačka Britax Römer Max-Way Plus je určena pro instalaci proti směru jízdy. Je to nejbezpečnější poloha pro děti na krátké i dlouhé cesty. Poskytuje nejlepší ochranu vašeho dítěte v případě čelního nárazu. Sedačka Britax Römer Max-Way Plus umožňuje cestování proti směru jízdy pro děti do 25 kg, tedy do 6 let.

Odnímatelné čalounění

Potah sedadla je odolný proti opotřebení, dá se snadno čistit a prát. Perfektní řešení, které umožňuje udržovat sedadlo v dokonalé čistotě po každé jízdě. Proces vyjímání a nasazování materiálu je velmi snadný.  

Široký rozsah nastavení

Nastavitelné bezpečnostní pásy a opěrka hlavy autosedačky Max-Wax Plus zajistí přesné přizpůsobení aktuálním potřebám dítěte.

Nastavení je jednoduché – jednou rukou.   

Nastavení sklonu

Nastavitelný sklon sedáku znamená pohodlí a bezpečnost. Pohodlí vašeho dítěte při cestování je velmi důležité. Proto je autosedačka Max-Way Plus navržena tak, aby umožňovala více poloh naklonění. Můžete nastavit polohu, která nejlépe odpovídá aktuálním potřebám a zvyklostem vašeho miminka.  

Bezpečnost především

Sedačka má 5-ti bodové bezpečnostní pásy. Jedná se o speciálně navržený úvazek, kterým dítě připevníme k sedačce. Má 5 bodů – dva nad rameny, dva na bocích a jeden mezi nohama. Tento typ pásu zajišťuje rovnoměrné rozložení sil působících na dítě při srážce.  

Technické parametry:

  • váha: 7,0 kg
  • délka: 640 mm 
  • šířka: 450 mm
  • výška: 640 mm

ECE R44/04   

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.