Cybex Aton 5 2017 Stardust Black

Popis produktu

Parametry produktu

Barva
černé
Váhová kategorie
0 - 13 kg
Odpovídá normě
ECE R44/04
Ochrana proti bočnímu nárazu
ano
Zabezpečení dítěte
tříbodový pás

Parametry produktu

Barva
černé
Váhová kategorie
0 - 13 kg
Odpovídá normě
ECE R44/04
Ochrana proti bočnímu nárazu
ano
Zabezpečení dítěte
tříbodový pás

Popis produktu

Autosedačka CYBEX Aton 5   pro děti od narození do 13 kg

Sk. 0+, až do cca 18 měsíců  

Autosedačka CYBEX Aton 5 je pátou generací této úspěšné dětské autosedačky. Autosedačka Aton 5 navazuje na sv předchůdce, např. vítězného Atonu 2, který zvítězil v testu autosedaček organizace Stiftung Warentest ve skupině 0+ a připojuje se tak k úspěšné sérii autosedaček Aton. Jedinečné bezpečnostní prvky, jako například výškově nastavitelná opěrka hlavy s integrovaným vedením pásů, která v kombinaci s odzkoušeným L.S.P. systémem ještě vylepšuje výjimečně bezpečnou energii absorbující skořepinu. Nové části autosedačky, jakou je třeba velká XXL sluneční stříška, zvyšující pohodlí a dávají tak vzniknout dokonalé dětské autosedačce pro předčasně narozené a velmi malé novorozence. Nová funkce poskytuje ideální úhel sezení a zajišťuje, že jsou hlava, krk a hrudník malých dětí perfektně zarovnané. Tím se znatelně snižuje riziko zadušení při přepadnutí hlavy dítěte dopředu. Dětskou autosedačku lze ve vozidle připevnit pomocí bezpečnostního pásu nebo pomocí jedné z volitelných základen.

V bodech: autosedačka pro děti od narození do cca 18 měsíců (13 kg) energii absorbující skořepina s ochranou při bočním nárazu vyjímatelná vnitřní vložka pro pozici vleže měkce polstrovaná sedací vložka je délkově a výškově nastavitelná a připojená k opěrce hlavy nová funkce poskytuje dítěti pozici téměř zcela vleže, která výrazně snižuje riziko zadušení této funkce je dosaženo prostřednictvím vyjímatelné vnitřní vložky následné vyjmutí vložky poskytuje více prostoru a pohodlí pro větší děti 8-poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy s integrovaným vedením pásů výška systému pásů se automaticky nastavuje v závislosti na výšce opěrky hlavy

Y-systém pásů se osvědčil jako velmi efektivní a pohodlné bezpečnostní řešení, především pro velmi malé děti měkkou sedací vložku, připevněnou k opěrce hlavy, lze také použít pro nastavení výšky pánve dítěte lineární ochrana při bočním nárazu (L.S.P. System) integrovaná sklápěcí XXL sluneční stříška s ochranou před sluncem UVP50+ sluneční stříška má 4 různá nastavení pomocí jednoduchého adaptéru lze všechny autosedačky CYBEX lehce přeměnit na praktický cestovní systém

CYBEX tak poskytuje lehké, flexibilní a úsporné cestovní řešení pro život ve městě nebo na cestách autosedačka je rovněž kompatibilní s kočárky jiných značek, včetně Bugaboo, Baby Jogger, Mamas & Papas atd.

L.S.P. SYSTEM - lineární ochrana při bočním nárazu

L.S.P. System absorbuje sílu bočního nárazu v kombinaci s energii pohlcujícími materiály první náraz při nehodě je přenášen L.S.P. Systemem a jeho vysouvacími protektory a nasledně absorbován flexibilní strukturou materiálu autosedačky flexibilní materiál a konstrukce dětské autosedačky poté absorbují síly nárazu a odvádějí je pryč od dítěte :-)

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.