Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Rozumím

Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku
TOP 5

Cybex Sirona M2 i-Size 2021 Soho Grey

TOP 5 v kategorii autosedačky.

Produkty vybíráme automaticky podle recenzí uživatelů, zájmu o produkt a prodejů.

Cybex Sirona M2 i-Size 2021 Soho Grey

Renomovaná německá společnost založená v roce 2005 Martinem Posem. Jako otec dvou dětí chtěl vyvíjet produkty nejvyšší kvality a poskytovat nejvyšší úroveň bezpečnosti, a... Celý popis
6 690 Kč Doprava zdarma, Skladem

Vybraná varianta

Garantovaný nákup z BÍBÍK.CZ. Jak to funguje?

Garantujeme bezpečný nákup

Nakupte přes oranžové tlačítko „Koupit na Heurece“ a budete mít jistotu, že:

 • Platba kartou je bezpečná.
 • Nakoupíte jen u ověřených e-shopů.
 • Reklamace proběhne hladce.
 • A mnoho dalšího...

Nejlevnější nabídky (14)

Varianta v obchodě Buggies.cz

Varianta v obchodě KOCAREK.CZ

Varianta v obchodě Obchod THULE

Varianta v obchodě cb Store

Varianta v obchodě Nosič.cz

Varianta v obchodě Bejbycentrum.cz

Varianta v obchodě medvidek

Zlaté Ověřeno zákazníky
Do obchodu BÍBÍK.cz

Varianta v obchodě BÍBÍK.cz

Varianta v obchodě Malvík.cz

Varianta v obchodě Baby Shop Ondálek

Vývoj ceny

Získejte přehled o vývoji ceny ve vámi vybraném období.

Cybex Sirona M2 i-Size 2021 Soho Grey

Aktuálně nejnižší cena: 5 873 Kč

 • Zobrazit:
 • 1 rok
 • 6 měsíců
 • 3 měsíce
 • 30 dní
Průměrná cena
Minimální cena

Hlídání ceny

Cybex Sirona M2 i-Size 2021 Soho Grey

Aktuálně nejnižší cena: 5 873 Kč

Specifikace

Popis

Renomovaná německá společnost založená v roce 2005 Martinem Posem. Jako otec dvou dětí chtěl vyvíjet produkty nejvyšší kvality a poskytovat nejvyšší úroveň bezpečnosti, a proto z hlediska bezpečnosti mají produkty Cybex všechny potřebné certifikáty a řadu nezávislých vysokých hodnocení z bezpečnostních testů (včetně Stiftung Warentest, ADAC, OAMTC). Cybex čalounění je také podrobeno přísným testům na obsah škodlivých látek. Jsou testovány na pevnost, odolnost vůči nečistotám nebo například stálost barev. Potvrzení nejvyšší kvality a skvělého designu jsou prestižní ceny Red Dot Design... Celý popis

Parametry produktu

Výrobce
Cybex
Váhová kategorie

Váhová kategorie

Sedačky jsou rozděleny do několika skupin dle váhy dítěte v kilogramech. Váhové skupiny jsou rozděleny tak, aby bylo možné pro každou fázi vývoje dítěte nabídnout maximálně bezpečnou autosedačku s dostatečným komfortem.

0 - 18 kg
ISOFIX

ISOFIX

ISOFIX je normované ukotvení dětské sedačky. Systém snižuje riziko zranění dětí a oproti pásové instalaci se snadněji upevňuje pouhým zacvaknutím.

ano
Polohování
ano
Barva
šedé
Orientace

Orientace

Pro děti do čtyř let je bezpečnější přepravovat proti směru jízdy. Kdy se v případě nárazu dítě vahou těla pouze opře do podpěrné konstrukce.

proti směru jízdy

Recenze

Produkt nemá žádné recenze.

Recenze

Cybex Sirona M2 i-Size 2021 Soho Grey

Statistika hodnocení produktu

0 %

Průměr z 0 hodnocení

0
0
0
0
0
Zobrazit celou statistiku

Doporučení od zákazníků

0
zákazníků doporučuje tento produkt
0
zákazníků nedoporučuje tento produkt

Produkt nemá žádné recenze.

Parametry produktu

Cybex Sirona M2 i-Size 2021 Soho Grey
Výrobce
Cybex
Váhová kategorie

Váhová kategorie

Sedačky jsou rozděleny do několika skupin dle váhy dítěte v kilogramech. Váhové skupiny jsou rozděleny tak, aby bylo možné pro každou fázi vývoje dítěte nabídnout maximálně bezpečnou autosedačku s dostatečným komfortem.

0 - 18 kg
ISOFIX

ISOFIX

ISOFIX je normované ukotvení dětské sedačky. Systém snižuje riziko zranění dětí a oproti pásové instalaci se snadněji upevňuje pouhým zacvaknutím.

ano
Polohování
ano
Barva
šedé
Orientace

Orientace

Pro děti do čtyř let je bezpečnější přepravovat proti směru jízdy. Kdy se v případě nárazu dítě vahou těla pouze opře do podpěrné konstrukce.

proti směru jízdy
Hmotnost sedačky
14 kg

Popis produktu

 Renomovaná německá společnost založená v roce 2005 Martinem Posem. Jako otec dvou dětí chtěl vyvíjet produkty nejvyšší kvality a poskytovat nejvyšší úroveň bezpečnosti, a proto z hlediska bezpečnosti mají produkty Cybex všechny potřebné certifikáty a řadu nezávislých vysokých hodnocení z bezpečnostních testů  (včetně Stiftung Warentest, ADAC, OAMTC). Cybex čalounění je také podrobeno přísným testům na obsah škodlivých látek. Jsou testovány na pevnost, odolnost vůči nečistotám nebo například stálost barev. Potvrzení nejvyšší kvality a skvělého designu jsou prestižní ceny Red Dot Design Award. Společnost Cybex spojuje německé technologické znalosti a spolehlivost s moderním designem a komfortem.

Autosedačka  je určena pro děti od narození - až do 105 cm,  cca. 4 let 

CYBEX SIRONA M2 I-Size zajistí vašemu dítěti mnoho pohodlných cest. Dítě v něm bude moci cestovat až 4 roky (do hmotnosti 18 kg) a nebudete muset často vyměňovat autosedačku na větší. Cybex Sirona M2 i-size je sedadlo, ve kterém můžeme přepravovat dítě ve směru jízdy nebo proti směru. Doporučujeme, abyste dítě přepravovali co nejdéle proti směru, protože je to nejbezpečnější poloha pro dítě.

Pokud jste dříve používali některou z autosedaček Cybex (Aton M nebo Aron B i-size) spolu ze základnou Cybex base M, nyní si stačí koupit autosedačku Cybex Sirona M2 i-size, kterou si nainstalujete na základnu. Autosedačky vytvářejí systém, který roste s vaším dítětem.

Autosedačka byla navržena tak, aby chránila dítě a absorbovala sílu nárazu. Díky nastavitelné opěrce hlavy autosedačka Cybex Sirona M2 i-size „roste“ s malým uživatelem. Sedačka zaručuje pohodlí cestování díky odnímatelným prvkům, které zvětšují prostor pro dítě. Můžeme nastavit opěradlo, i když je sedadlo namontováno ve směru jízdy a nebo proti směru. Sedačka splňuje nové evropské požadavky a předpisy pro autosedačky ECE R-129.

Autosedačka Sirona M2 i-size je dokonalým příkladem toho, že bezpečný výrobek může mít také zajímavý design. Sedačka má ergonomický tvar skořepiny, ve kterém se dítě jakéhokoli věku cítí opravdu pohodlně.   

Ve směru jízdy a nebo proti směru

Cestování proti směru jízdy od narození do věku přibližně 4 let významně snižuje závažnost zranění v případě čelního nárazu. Sirona M i-Size umožňuje přepravu dítěte proti směru jízdy od narození až do výšky 105 cm (přibližně 4 roky). Sirona M2 i-Size umožňuje snadnou a rychlou instalaci sedadla v případě změny polohy sedadla. V závislosti na postavě mohou mít starší děti, sedící v proti směru jízdy nedostatek prostoru na nohy. V takovém případě lze v autosedačce Cybex Sirona M2 i-Size přepravovat dítě ve směru jízdy ode dne, kdy začne 16 měsíců a bude alespoň 76 cm vysoké.  

Integrovaný systém L.S.P.

Systém zvyšuje ochranu při bočních nárazech - integrovaný systém boční ochrany (L.S.P. System). Integrované protektory vyklopené na straně u dveří vozidla, snižují sílu nárazu v případě bočního nárazu ve velmi rané fázi nárazu. Bez ohledu na to, zda je dítě v dětské sedačce Sirona M2 i-Size přepravováno ve směru a nebo proti směru jízdy, L.S.P. snižuje sílu, která vzniká při bočním nárazu.  

Nastavení výšky opěrky hlavy 12poziční výškové nastavení opěrky hlavy s integrovaným vedením pásů umožňuje dokonalé nastavení sedadla podle výšky dítěte. Délka bezpečnostních pásů se automaticky mění podle výšky opěrky hlavy. Díky tomu se vyhneme chybám při upevňování dítěte v sedačce.  

Nastavení sklonu

Jednou rukou můžeme pohodlně a snadno nastavit úhel sedadla podle preferencí našeho dítěte. Proti směru jízdy 5 pozic. Po směru jízdy 3 pozice.  

Systém ER-TECH

Autoedačka je vybavena systémem ER-Tech (Energy Reduction Technology). Systém je navržen tak, aby snižoval síly působící na krk dítěte v případě čelního nárazu při přepravě dítěte ve směru jízdy. Snižuje síly působící na hlavu a krk dítěte přibližně o 20%. Systém plně vyvinutý společností GB (Cybex). Funguje pouze tehdy, kdy autosedačka je v poloze po směru jízdy. Při nárazu opěrka hlavy sklouzne dolů a zablokuje se, čímž sníží zpětný pohyb krku.

Energii absorbující skořepina

Skořepina sedačky Sirona M2 i-Size je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, které absorbují energii generovanou při nehodě. Celá autosedačka Sirona M2 i-Size chrání dítě a zajišťuje pohodlné cestovní podmínky.  

Kompatibilní se základnou M

Cybex Sirona M2 i-Size je kompatibilní s základnou M stejné značky. Základna je vybavena konektory ISOFIX, pomocí kterých ji můžeme rychle a pohodlně namontovat do vozidla a stabilizovat opěrnou nohu. Indikátory na základně vás budou informovat o správnosti připojení. Díky tomu je instalace sedačky opravdu jednoduchá a její poloha je téměř neporušená.  

Vlastnosti:

V pozici proti směru jízdy až do 105 cm, cca 4 roky.

Po směru jízdy od 16 měsíců a 76 cm.

Integrovaný L.S.P. Systém.

Polohování jednou rukou.

Výškově nastavitelná opěrka hlavy.

Nacvakávací systém uchycení ve vozidle (sedačky na bázi)

Instalace systémem Isofix  

Technické parametry:

 • váha: 14,0 kg
 • délka: 720 mm 
 • šířka: 440 mm
 • výška: 660 mm

R-129 - i-size

Příslušenství k dokoupení:

Základna base M

SensorSafe Kit

Držák na pití 

Naváděcí plasty ISOFIX

Letní potah      

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Kontaktujte nás