Cybex Solution M-Fix SL 2019 gray rabbit

ISOFIX
Orientace
po směru jízdy

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

Sybex už znám a jinou značku nechci, původně měla dcera řadu s pultíkem, ta byla supr. Teď už je větší, tak má tuto. Co mi vadí (ale možná je to tak u všech větších sedaček?), je jednoduchost, se kterou dítě sundá pás z ramene.

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

Plně uspokojuje naše představy o produktu.

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

Normální dětská autosedačka. Vybírala jsem dle hodnocení a dtestu. Byla jsem zklamaná, že sedačka nemá polohování hlavy,jako je vedené v ilustračním videu u výrobce. Příště bych asi koupila jinou, i když taky zřejmě Cybex. Měli jsme předchůdce Zopa Carrera a přišla mi stejná jako tato, ba naopak měla delší podsedák, což bylo dle syna pohodlnější.

Barva
šedé
ISOFIX
Orientace
po směru jízdy

Ocenění

Produkt roku 2019 - Top v kategorii

Optimální ochrana pro starší děti

• Lineární ochrana při bočním nárazu (L.S.P. System).
  • 12 poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy.
  • ISOFIX Connect.
  • Optimalizovaný ventilační systém.

Solution M-Fix SL vyniká širokým rozsahem svých inovativních funkcí pro nejvyšší bezpečí a pohodlí, mezi než se řadí např. Lineární ochrana při bočním nárazu (L.S.P. System), 12poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy nebo systém cirkulace vzduchu.

LINEÁRNÍ OCHRANA PŘI BOČNÍM NÁRAZU (L.S.P. SYSTEM)
Napomáhá absorbovat sílu nárazu z boku ve velmi brzké fázi

Optimalizovaná ochrana při bočním nárazu (L.S.P. System) absorbuje energii nárazu ve velmi brzké fázi. Síla bočního nárazu je lineárně absorbována prostřednictvím bočních, ramenních a hlavových ochranných protektorů. Ve stejný okamžik je ve velmi brzké fázi absorbována kinetická energie těla, způsobená nárazem a hlava je aktivně vedena do bezpečné pozice.

12 POZIČNÍ VÝŠKOVĚ NASTAVITELNÁ OPĚRKA HLAVY
Pohodlná ochrana, která roste s dítětem

12 poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy pro dokonalé přizpůsobení a maximální bezpečnost. 12 výškových pozic umožňuje autosedačce růst společně s dítětem a nabízí tak velmi dlouhou dobu použitelnosti. Protektory hlavy rostou s dítětem a zároveň pro něj zachovávají dostatek prostoru.

ISOFIX CONNECT
Pro dodatečnou stabilitu a bezpečnost. Autosedačku lze používat i ve vozidlech bez ISOFIXu.

ISOFIX Connect System nabízí vylepšenou bezpečnost, stabilitu a snadnou instalaci. Konektory autosedačky se jednoduše připojí k ISOFIX kotevním bodům ve vozidle. Konektory lze snadno složit, díky čemuž je autosedačka kompatibilní i s vozidly bez ISOFIXu.

OPTIMALIZOVANÝ VENTILAČNÍ SYSTÉM
Udržuje příjemnou tělesnou teplotu

Integrovaný ventilační systém napomáhá udržovat pohodlnou tělesnou teplotu i během horkých dní. Další prvkem, zajišťujícím pohodlí dítěte i během horkých dní je systém ventilačních kanálků, který vede skrze opěrku zad a sedák autosedačky.

FUNKCE
Naklápěcí opěrka zad - Dokonale se přizpůsobí sedadlu ve vozidle
Energii absorbující skořepina - Absrobuje síly nárazu a chrání dítě

délka / šířka / výška: 420 / 540 / 630 mm
váha: 5,8 kg

ECE R44/04, Sk. II/III

Látkové potahy lze prát v pračce při 30°C

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

Plně uspokojuje naše představy o produktu.

• kvalitní provedení
    • lehká, údajně pohodlná
    • snadná montáž, pevně drží v ISOFIXu

Kvalitní produkt, dobré výsledky v testech, ještě přijatelná cena.

• TOP Produkt kategorie v soutěži ProduktRoku 2019, která vyhlašuje nejpopulárnější produkty podle preferencí spotřebitelů...

Zobrazit celou recenzi na www.produktroku.cz

• Vhodná pro větší děti
    • Posměrná sedačka

• Prostorná a pohodlná
    • Bezpečná, lehce nainstalovaná

• Vyhovuje

Bytelná a praktická.

• , zakoupeno v KOCAREK.CZ

• jednoduchá instalace do auta
    • poměrně lehká
    • měl jsem trošku problém s uvedením do provozu (složení). Nicméně se mohlo jednat o mou nešikovnost. Nicméně zdržení bylo v rámci několika minut.

Již jednu sedačku Cybex máme a naprostá spokojenost. Ať už se jedná o instalaci do automobilu (a "přehazujeme" poměrně často) nebo i děti se nám v nich cítí dobře.