Joie Bold 2018 slate

Zabezpečení dítěte
pětibodový pás

• , zakoupeno v BABY-LINE.CZ

• 5 bodove pripoutani do 25kg
    • Spatne se zapina 5 bodovy pas.

Sedacku jsme poridili, kvuli tomu, ze ma 5 bodovy pas do 25 kg. Presli jsme z 2 kat. na 3 kat. a syn se nam ze 3 bodoveho pasu vyvlekal. Sedacka ma prijemny material, ale prijde mi o dost uzssi, oproti napr. CBX. Syn ma cca 17 kg a nedokazu si predstavit, ze v ni bude do 12 let. A to jsme vybrali jedno spodni polostrovani. Sedacka je vyssi, dite ma dobry vyhled, ale usedani je o to slozitejsi. Dite si vzdy prisedne sponu spodniho upinani a musim ji pod ditetem hledat. Upinani mne sklamalo nedokazu jednou rukou udrzet obe spony, tak aby jednoducho zapadli do spodni. Jak jsem byla zvykla u predchozi autosecaky. Zatim autosedacka vyresila nas problem, ale predpokladam, ze casem ji budeme muset vymenit.

Barva
šedé
ISOFIX
Zabezpečení dítěte
pětibodový pás

Autosedačka JOIE Bold pro děti od 9 do 36 kg ( skupina 1/2/3, 9-36kg )

V bodech : autosedačka skupiny 1/2/3 s možností používání pětibodových pásů až do 25 kg schválená pro použití ve směru jízdy od 9 - 36kg instalace pro všechny skupiny se vždy skládá z uchycení na ISOfix, Topteather plus automobilový pás, vždy je potřeba upevnit všechny tyto 3 způsoby zároveň ! vhodná také jako sedačka následující po autosedačce do 18 kg, kdy umožní prodloužit dobu, kdy dítě cestuje v pětibodových pásech 3 pozice sklonu autosedačky

Guard Surround SafetyTM, systém výklopných panelů zvyšující ochranu při bočním nárazu výškově nastavitelná hlavová opěrka nabízí 11 výškových pozic nastavitelné jednou rukou

Grow TogetherTM systém nastavení výšky pásů a opěrky hlavy zároveň, bez nutnosti provlékání pásů odnímatelná vnitřní vložka pro menší děti ventilace na boku autosedačky odnímatelný držák na nápoje lze upevnit na levou i pravou stranu autosedačky

• model: C1504
  • rozměry: d. 47cm x š. 47cm x v. 66-86cm
  • schváleno dle: ECE R44/04

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v BABY-LINE.CZ

• 5 bodove pripoutani do 25kg
    • Spatne se zapina 5 bodovy pas.