Joie Trillo Shield 2016 Inkwell

Odpovídá normě
ECE R44/04
Snímatelný a pratelný potah

• , zakoupeno v Vyspimese.cz

• kupovala jsem na základě hodnocení D testu - sedačka se umístila 3. ve své kategorii. Příznivá cena.
  • , zakoupeno v BABY-CAR

• Výborná autosedačka pro naše potřeby - supr pro naše drobnější kluky (14kg a 9 kg), můžou v ní sedět dle potřeby oba s pultíkem a až starší vyroste, tak bez pultíku.
    • Jen je škoda, že se dělá jen v červené a černé barvě. Červenou jsme brát nechtěli, že by v autě moc svítila a lákala zloděje, tak jsme vzali černou, ale v té může být zas v létě horko. Škoda, že se nevyrábí i v šedé, ta by byla supr.

Pultík se dobře nasazuje a připásává, rychle si člověk zvykne. Klukům vyhovuje. Má i isofix, který ale nepotřebujeme, ale skrz nízkou cenu jsme tuto sedačku vybrali i tak.

Odpovídá normě
ECE R44/04
Snímatelný a pratelný potah

+ ZÁRUKA 3 ROKY

Autosedačka Trillo Shield je schválená pro použití ve směru jízdy od 9 – 36 kg. ISOSAFE konektory upevní autosedačku na ISOFIX úchyty v automobilu. Výškově nastavitelná hlavová opěrka poskytne flexibilní komfort dle aktuální výšky dítěte.

• Tato autosedačka zajistí bezstarostnou jízdu vašeho rostoucího cestovatele přibližně od jeho zhruba 1 roku
  • Díky ní dopřejete vašemu dítěti vynikající úroveň bezpečí, stylu a komfortu
  • Zvýšená bezpečnost: Komplexní ochrana proti bočnímu nárazu doplněná o odnímatelné prvky
  • Pohodlný a bezpečný: ISOSAFE konektory upevní autosedačku na ISOFIX úchyty v automobilu
  • Nastavitelný komfort: Výškově nastavitelná hlavová opěrka poskytne flexibilní komfort dle aktuální výšky dítěte

Klíčové vlastnosti:

• autosedačka skupiny 1/2/3
  • schválená pro použití ve směru jízdy od 9 – 36 kg
  • zvýšená a zesílená ochrana proti bočnímu nárazu
  • výškově nastavitelná hlavová opěrka
  • snímatelný, v pračce pratelný potah
  • 2 výsuvné držáky nápojů
  • integrovaný vodič pásu na podhlavníku
  • konektory ISOSAFE
  • polstrované opěrky rukou
  • odnímatelné prvky boční ochrany
  • polstrování s výplní z paměťové pěny
  • látky certifikované dle Oeko-Tex®
  • vítěz testu ADAC 10/2015 pro skupinu 1/2/3

Specifikace:

• využitelnost: od 9 – 36 kg
  • autosedačka skupiny 1/2/3
  • schváleno dle: ECE R44/04

• dobrá cena
    • snadná instalace
    • snímatelný potah na sedačce
    • pultík, který působí stísněně, ale díky paměťové peně nohy ditěti neškrtí
    • potah na pultíku není snímatelný

Jsem velice spokojena. Pořídím ještě jednu pro druhé dítě.

• , zakoupeno v Vyspimese.cz

• , zakoupeno v BABY-CAR