Kiddy Cruiserfix 3 2023 Gray Melange Solar Orange

Popis produktu

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Popis produktu

Kiddy Cruiserfix 3 + u nás ZÁRUKA 3 ROKY a KAPSÁŘ ZDARMA⭐⭐⭐⭐⭐ ...ISOFIX zaváděcí plasty (v hodnotě 250,- Kč) od nás ZDARMA⭐⭐⭐⭐⭐ ...zboží zasíláme obratem a originál balené⭐⭐⭐⭐⭐ ...u případné reklamace zasíláme novou autosedačku na zapůjčení ZDARMA⭐⭐⭐⭐⭐ ...vrácení zboží je u nás vždy ZDARMA⭐⭐⭐⭐⭐ ...individuální a rychlé řešení reklamací⭐⭐⭐⭐⭐ ...výměna do 30 dnů, vrácení do 30 dnů⭐⭐⭐⭐⭐

Kiddy Cruiserfix 3 je určen pro děti ve váhové skupině 15-36 kg, patří do skupiny autosedaček, které se prostřednictvím víceúrovňových nastavovacích systémů přizpůsobí potřebám vašeho dítěte téměř v jakémkoli úhlu a nabízí tak vysokou bezpečnost a snadnost instalace.

Sedačka je instalována proti směru jízdy pomocí 3bodového bezpečnostního pásu automobilu a - volitelně - systému Isofix. Isofix zajišťuje stabilitu a takto upevněná autosedačka pevně sedí na sedadle automobilu.

Cruiserfix jsou inovativní řešení, která splňují základní potřeby batolata, kterými jsou pohodlí a bezpečnost, což dokazuje vysoký výsledek (4 hvězdičky) v testu ADAC!

VLASTNOSTI

Maximální přizpůsobení je zárukou maximálního pohodlí, které si můžeme užít od první společné jízdy - Kiddy CruiserFix 3 se přizpůsobí tělu vašeho dítěte, počínaje použitím přídavné vložky a ochrany trupu pro menší děti, konče možností nastavení jak výšky a šířku sedáku. Díky tomu po celou dobu používání uspokojí malého cestujícího pohodlím a rodiče - snadností a rychlostí jeho přizpůsobení sedačce vhodné pro starší dítě.

Nastavitelné opěradlo a opěrka nohou

Kiddy CruiserFix 3 zajistí, aby vaše dítě cestovalo ve správné poloze, což je pro bezpečnost nesmírně důležité - CruiserFix 3 je v této záležitosti bezkonkurenční! Má možnost nastavení zádové opěrky, ale to není vše - její nožní opěrku lze nastavit v 5 krocích, díky čemuž se pohybem jedné ruky postaráme o dvě potřeby dítěte - o jeho pohodlí a bezpečí.

EYE LEVEL - Úroveň očí

Eye Level je indikátor na opěrce hlavy sedačky, který zajišťuje, že je opěrka hlavy správně přizpůsobena výšce vašeho dítěte. Umístění hlavy dítěte do bezpečné oblasti opěrky hlavy je z hlediska bezpečnosti nesmírně důležitým aspektem - naštěstí jej pomocí indikátoru úrovně očí můžete snadno přizpůsobit batole.

Boční ochrana

CruiserFix 3 je připraven na každou situaci - byl vybaven dalšími bočními kryty, jejichž úkolem je absorbovat energii generovanou v důsledku nárazu, díky čemuž obejde vaše dítě. Boční kryty lze prodloužit tak, aby seděly na ramenou dítěte a maximálně tak chránily citlivé části těla díěte.

Kiddy tlumič nárazů

Vaše dítě je připoutáno 3bodovým bezpečnostním pásem automobilu, jehož každodenní používání souvisí hlavně se zajištěním bezpečnosti dospělých cestujících. Když dítě používá tříbodový automobilový pás, může na malého uživatele vyvíjet tlak, zejména v případě prudkého brzdění nebo kolize. Kiddy CruiserFix 3 je vybaven systémem tlumičů nárazů, jehož úkolem je absorbovat energii působící na 3bodový bezpečnostní pás a zajistit tak bezpečnost vašeho dítěte.

Montáž

Sedačka se velmi snadno instaluje - instalujeme ji ve směru jízdy pomocí 3bodového bezpečnostního pásu a / nebo systému Isofix. Instalace sedačky je bezpečností dítěte a komfortem pro rodiče - díky vedení pásů si každý dokonale poradí s montáží CruiserFix 3 do auta a vyhne se riziku nesprávné instalace nebo upevnění postroje.

Konektor K-Fix

Kiddy CruiserFix 3 má inovativní upevňovací prvky K -Fix +, díky kterým můžete snadno připevnit sedačku ve voze vybaveném systémem Isofix - takto instalovaná sedačka zajišťuje stabilitu a bezpečnost. Systém K-Fix + navíc umožňuje sedačce pohyb do strany, aby absorboval energii generovanou bočním nárazem.

SPECIFIKACE

Váha 7,6 kg

Rozměry 65-83 x 55-64 x 45-50 cm

Váhová skupina 15-36 kg

Směr jízdy po směru

Montáž autopásem

Volitelná montáž

Isofix

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.