Nania Cosmo SP 2016 Elephant

• , zakoupeno v MůjAndílek.cz

• Polohovatelná
    • Velký výběr barev/obrázků
    • Snadné povolování/utahování pásu
    • Polohování není zase tak moc znatelné (představovala jsem větší rozsah)
    • Úprava výšky pásu byla náročná (chce to hbité a malé ruce)

Hledala jsem polohovatelnou sedačku 0 - 18kg v ceně do 2000,- a tato mě v této kategorii připadala nejvhodnější a cenově nejpřívětivější.
    Syn je v sedačce spokojený - hned od první jízdy si v ní lebedil (a má oproti vajíčku vetší výhled).
    Polohování není zase tak moc znatelné - bála jsem se že to nebude dost, ale synovi (který mi často usíná v autě) hlavička nepadá dopředu - takže pro nás nakonec dostačující.
    Montáž do auta byla za pár minut hotová (dle obrázků přímo na sedačce, to bylo snadné - v návodu to znělo složitěji :-D )
    Celkově jsem spokojená - doporučuji....
    Snad i z bezpečnostního hlediska je dostačující, ale to doufám v praxi nepoznáme....

Barva
modré
Váhová kategorie
0 - 18 kg
Odpovídá normě
ECE R44/04

Kvalitní a stylová autosedačka Nania Cosmo sp je určena pro děti od narození do 4 let (0-18 kg).

Charakteristika:

• váhová kategorie 0-18 (možnost namontovat autosedačku proti i po směru jízdy)
  • ergonomická konstrukce vyrobena z nejkvalitnějších materiálů
  • boční ochranný systém SIDE PROTECT
  • 5-bodové nastavitelné bezpečnostní pásy s chrániči
  • upevnění pomocí 3-bodového pásu
  • potah, který lze sundat a vyprat
  • redukční vložka pro nemluvňata
  • testování v přísných crash testech zaručuje maximální ochranu
  • regulování do 4 poloh

• , zakoupeno v MůjAndílek.cz

• Polohovatelná
    • Velký výběr barev/obrázků
    • Snadné povolování/utahování pásu
    • Polohování není zase tak moc znatelné (představovala jsem větší rozsah)
    • Úprava výšky pásu byla náročná (chce to hbité a malé ruce)

Celkově jsem spokojená - doporučuji....