Petite&Mars Prime II Isofix 2020 Stone Air

Doprava 49 Kč,Skladem
Garantovaný nákup z MALL.CZ
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (5)

Skladem • 1 varianta49 Kč91 % • 512 624 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Do obchodu

Recenze

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Velká variabilita, zpracování
  • , zakoupeno v KOCAREK.CZ

Jsme velmi mile překvapeni kvalitou produktu. Výrobce opravdu přemýšlel a samotné zpracování je na 1, kdy působí velmi robustním dojmem. Největší pochvalou je však, že ihned po usazení nám naše malá v autosedačce ihned usnula.

• snadná instalace v autě - šikovný úkryt pro návod v zadu na sedačce
    • pásy dobře sedí, děťátku se v ní líbí

Mám krátce, teprve první měsíc, ale zatím nevydím žádné nevýhody - snadno šla nainstalovat do auta, polohování je dostačující a bezpečnostní pásy dobře drží a synovi (10 měsíců) nevadí, líbí se mu v ní. Za mě doporučuji.

Parametry produktu

Ochrana proti bočnímu nárazu
Zabezpečení dítěte
pětibodový pás

Popis produktu

Pohodlná, bezpečná autosedačka s Isofixem, která roste s dítětem a jejíž speciální prodyšná látka Air zajistí dokonalou cirkulaci vzduchu. Autosedačka PETITE&MARS Prime II Isofix Air pro děti od 9 do 36 kg Skupina I/II/III PETITE&MARS Prime II Isofix je autosedačka určená pro děti tří věkových skupin I/II/III s váhou od 9 do 36kg. Přizpůsobí se každé fázi růstu děťátka, jednoduše ji napolohujete na spaní a je nastavitelná do výšky. Poskytuje ochranu, pocit bezpečí a komfortu. Systém boční ochrany absorbuje síly vzniklé při nárazu dříve, než se dostanou k dítěti. V bodech : použití ve směru jízdy od 9 do 36 kg integrované 5-bodové bezpečnostní pásy pro použití od 9 do 18 kg větší děti používají 3-bodové pásy vozidla měkké polstrování pro bezpečnou a pohodlnou jízdu instalace pomocí kotev Isofix a Top Tether v autě bez isofixových kotev možnost pásat pomocí bezpečnostního pásu ve vozidle systém boční ochrany Side Armor 9 pozic pro nastavení hlavové opěrky, aby se autosedačka vždy přizpůsobila výšce dítěte 5 pozic pro nastavení sklonu zádové opěrky pro pohodlný spánek přidržovače pásů pro snadné usazování a vyjímání dítěte odnímatelný, prací potah bezpečnost testována a schválena české zkušebně DEKRA ECE R44 / 04

Hodnocení produktu

3zákazníci doporučují produkt