Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtry

V porovnání cen u produktu Römer KING Plus 2011 Billy již není zařazen žádný obchod. Doporučujeme Vám tyto podobné produkty:

Römer KING Plus 2011 Billy - Specifikace

Výrobce

Britax Römer

opravit

Váhová kategorie

Váhová kategorie

9 - 18 kg

opravit

Snímatelný a prací potah

Snímatelný a prací potah

ano

opravit

Nová sportovní polohovací autosedačka skupiny 1 pro váhu dítěte 9-18kg. Sportovní, lehce pratelné potahové materiály. Snadné sundání potahů z autosedačky. Možnost nastavení ramenních pásů. Možnost nastavení 4 pozic ke spaní Vašeho dětátka. Maximální tuhost kostry autosedačky proti bočním nárazům,ale zároveň velice měkké polstrování v nových barevných variantách. Možnost regulace opěrky hlavy až na 7 variant. Prací potah je vyroben s příměsí bavlny. ...

celá specifikace

Recenze Römer KING Plus 2011 Billy

www.autembezpecne.cz

Přidáno: 1. listopadu 2011

Test ADAC: Přibývá dětských autosedaček s isofixem, která je bezpečná?

Jakákoli sedačka lepší než žádná, řekne si rodič a koupí potomkovi tu nejlevnější nebo tu, na kterou narazí první. Má sice pravdu, proč ale nekoupit raději to nejlepší, co trh nabízí, když to navíc nemusí stát majlant? Přepestrá nabídka autosedaček má výhodu v tom, že si nějakou pro své dítě najde každý, orientaci v záplavě značek a typů ale široký výběr znesnadňuje. O to víc pozornosti by zodpovědní rodiče měli věnovat nezávislým testům a kupovat pouze výrobky, které jejich potomky v případě nehody ochrání.

Celá recenze na www.autembezpecne.cz

» Všechny recenze produktu (5)

Vývoj ceny Römer KING Plus 2011 Billy