Recenze Zopa Carrera Fix 2017 Fantom Black

Ověřený zákazník Market-24.cz

luckyluk

Přidáno: 1. června 2018

Zakoupeno v Market-24.cz

Bohužel nemohu tento produkt hodnotit, protože mi dorazil jiný.
Objednával jsem sedačku "Zopa Carrera Fix 2017 Fantom Black", proto mi zjevně i přišel i odkaz na hodnocení tohoto výrobku, ale byla mi doručena sedačka "Zopa Carrera 2018 Fantom Black". Nesrovnalost jsem zjistil až při vybalení produktu, ale to bylo již pozdě. Jediným rozdílem totiž bylo ono slůvko "Fix", které se vytratilo již při potvrzování objednávky a já to nezaregistroval. Logicky, proč bych objednával toto zboží ze zahraničí, když za ještě výhodnějších podmínek bych ho mohl koupit od domácího prodejce. Zřejmě se jednalo o chybu na webu prodejce, která je nyní již napravena, ale já mám sedačku, kterou jsem nechtěl :-(.

Ověřený zákazník MALL.CZ

M.S.

Přidáno: 9. dubna 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

• Isofix, sedačka je polohovatelná takže dítěti nepadá hlavička dopředu, dítě sedí vysoko a vidí všechno kolem.
  • Nikde nejsou dostupné náhradní potahy.

Montáž: Jednoduchá
Seřizování pásů: Jednoduché