Zopa Carrera Fix 2017 Fantom Black

pětibodový pás
Snímatelný a pratelný potah

• Nejlepsi
  • , zakoupeno v Market-24.cz

Bohužel nemohu tento produkt hodnotit, protože mi dorazil jiný.
    Objednával jsem sedačku "Zopa Carrera Fix 2017 Fantom Black", proto mi zjevně i přišel i odkaz na hodnocení tohoto výrobku, ale byla mi doručena sedačka "Zopa Carrera 2018 Fantom Black". Nesrovnalost jsem zjistil až při vybalení produktu, ale to bylo již pozdě. Jediným rozdílem totiž bylo ono slůvko "Fix", které se vytratilo již při potvrzování objednávky a já to nezaregistroval. Logicky, proč bych objednával toto zboží ze zahraničí, když za ještě výhodnějších podmínek bych ho mohl koupit od domácího prodejce. Zřejmě se jednalo o chybu na webu prodejce, která je nyní již napravena, ale já mám sedačku, kterou jsem nechtěl :-(.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Isofix, sedačka je polohovatelná takže dítěti nepadá hlavička dopředu, dítě sedí vysoko a vidí všechno kolem.
    • Nikde nejsou dostupné náhradní potahy.

Barva
pětibodový pás
Snímatelný a pratelný potah

Autosedačka ZOPA CarreraFix   pro děti od 9 měsíců do 12 let

Sk. I/II/III, 9 - 36 kg

Autosedačka ZOPA CarreraFix je novinkou na trhu se skvělým poměrem cena/výkon. Tato autosedačka je jedinečná díky pokrokovým funkcím, kombinaci pohodlí, bezpečnosti a líbivému designu. Sedačka plně poslouží již samostatně sedícímu dítěti od 9 kilogramů tělesné hmotnosti, kdy plně využívá pohodlí výškově stavitelných 5ti bodových pásů.

V bodech: určena pro děti od 9 kg do 36 kg (od cca 9 měsíců do 12 let) homologovaná dle normy ECE R44/04

Side safety protection - vylepšená ochrana při bočním nárazu

Top Tether - kotevní bod, který zabrání v případě nárazu rotaci autosedačky

Isofix - patentované uchycení, díky němuž se autosedačka stane součástí konstrukce automobilu bezpečnostní pásky s návleky protiskluzové úpravy pro bezpečné spaní (aby dítě nepředklánělo hlavičku ze sedačky ven) je sedačka vybavena jemným polohováním sed/leh (3 pozice) nastavitelný sklonu opěrky zad podle sklonu opěrky autosedadla sedačka je vybavena madlem pro snadné přenášení přídavná opěrka hlavy - chránící citlivou krční páteř (8 pozic) výškově nastavitelná opěrka hlavy dle velikosti dítěte, celá měkkce polstrovaná 5-ti bodový bezpečnostní pás výškově nastavitelné pásy snímatelný a pratelný potah

• Nejlepsi
  • , zakoupeno v Market-24.cz

Bohužel nemohu tento produkt hodnotit, protože mi dorazil jiný.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Nikde nejsou dostupné náhradní potahy.