BRITAX RÖMER Baby-Safe 5Z 2023 Jade Green

Popis produktu

Parametry produktu

Barva
zelené
Váhová kategorie
0 - 13 kg
Odpovídá normě
ECE R129 i-Size
Polohování
ano
Otočná o 360°
ano
Nastavitelná rukojeť na nošení sedačky
ano
Hmotnost sedačky
3.9 kg
Lze připevnit ke kočárku
ano
Snímatelný a pratelný potah
ano
Sluneční stříška
ano

Parametry produktu

Barva
zelené
Váhová kategorie
0 - 13 kg
Odpovídá normě
ECE R129 i-Size
Polohování
ano
Otočná o 360°
ano
Nastavitelná rukojeť na nošení sedačky
ano
Hmotnost sedačky
3.9 kg
Lze připevnit ke kočárku
ano
Snímatelný a pratelný potah
ano
Sluneční stříška
ano

Popis produktu

Podrobnosti o produktu BRR022850_Jade Green Hlavní body

Optimální pohodlí pro vaše dítě

Systém Ergo Recline představuje novou úroveň bezpečí, pohodlí a ergonomičnosti. Při sklopení je poloha dítěte rovnější a ergonomičtější, což jednak podporuje zdravý růst páteře a jednak napomáhá ventilaci. Systém Ergo Recline lze přepínat velmi rychle, bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Můžete jej používat v autě i mimo něj, takže vaše dítě může spát v klidu a v bezpečí na jakékoli cestě.

Usnadnění každodenních činností

Design ve znamení komfortu: autosedačka BABY-SAFE 5Z váží pouhých 3,9 kg, je tedy extrémně lehká a velmi pohodlná na přenášení. Mimořádně velká sluneční clona se snadno nastavuje, a poskytne tak dítěti optimální ochranu. Uvolňování ze základny je velmi jednoduché a rovněž přepínání systému Ergo Recline se dá snadno provádět jednou rukou pro maximální flexibilitu na cestách. Autosedačku BABY-SAFE 5Z lze používat na kočárcích od Britax Römer i dalších předních značek.

Otáčení pro snadný přístup a uvolnění a ndash; otočná základna

Usazení a připoutání vaší ratolesti je ještě snadnější: pokud je autosedačka BABY-SAFE 5Z nainstalovaná na základně FLEX BASE 5Z, stačí ji otočit směrem k otevřeným dveřím auta a přístup k ní je opravdu snadný. Uvolňovací tlačítko se otáčí společně se sedačkou BABY-SAFE 5Z, takže na něj kdykoli dosáhnete. Vyjmutí autosedačky je tak ještě pohodlnější.

Vlastnosti

Rychle odnímatelný potah

Během cesty se může stát všechno. Pití se může vylít a dítě může dostat nevolnost z pohybu. Právě proto jsme navrhli potah na sedačku, který je pratelný a snadno odnímatelný bez nutnosti odstraňovat popruhy, abyste mohli rychle vyřešit problém a vrátit se na cestu

Správná instalace za všech okolností

Ať už instalujete autosedačku BABY-SAFE 5Z na základnu FLEX BASE 5Z nebo na kočárek, slyšitelné cvaknutí vás vždy ujistí o tom, že jste ji nainstalovali správně. Navíc to uvidíte na vizuálním ukazateli na uvolňovacím tlačítku základny, takže můžete být opravdu v klidu.

Snadný přístup a uvolnění

Otočná funkce základny FLEX BASE 5Z vám umožní otočit dětskou autosedačku ke dveřím auta, takže dítě do sedačky snadno usadíte, připoutáte i vyndáte. Pro snazší vyndávání sedačky BABY-SAFE 5Z ze základny stačí sedačku otočit tak, aby uvolňovací tlačítko směřovalo k otevřeným dveřím auta.

Ergo Recline a ndash; optimální poloha vašeho dítěte za všech okolností

Systém Ergo Recline představuje novou úroveň bezpečí, pohodlí a ergonomičnosti. Při sklopení je poloha dítěte rovnější a ergonomičtější, což podporuje zdravý růst páteře a zároveň zajišťuje ventilaci.

Jedna základna, dvě sedačky

Základnu FLEX BASE 5Z je možné používat jak s autosedačkou BABY-SAFE 5Z, tak DUALFIX 3 i-SIZE,. Základna tak poskytuje nejen optimální bezpečnost a komfort, ale také se opravdu vyplatí.

Nejlepší úhel v jakémkoli vozidle

Ne všechna sedadla ve vozidlech mají stejný úhel. Základna FLEX BASE 5Z má proto jedinečný systém nastavení úhlu, díky kterému lze optimalizovat polohu dětské autosedačky ve vašem vozidle. Vašemu dítěti se tak bude cestovat pohodlně a bezpečně bez ohledu na to, jaký je úhel sedadla ve vašem autě.

Vložka pro novorozence

Navržená speciálně pro poskytnutí lepší ochrany pro malé děti. Vložka pro novorozence, která je součástí dodávky, je vybavena pěnovými podložkami, jež pohlcují energii. Vložka zmenšuje prostor a poskytuje dodatečné pohodlí.

Tříbodový pás

Díky tříbodovému pásu je připoutání a odpoutání pohodlnější pro rodiče i dítě, a to bez jakýchkoli kompromisů v oblasti bezpečnosti díky optimalizované boční opoře.

Ochrana proti bočnímu nárazu

Boční části mají speciální design a v případě nehody absorbují velké procento sil, takže vaše dítě ochrání i v kritických situacích.

Roste s vaším dítětem

Polstrovanou opěrku hlavy a pás lze pomocí jedné ruky nastavovat tak, aby rostly spolu s dítětem. Stačí uvést nastavovací prvek na zadní straně sedačky do správné polohy podle velikosti vašeho dítěte tak, aby opěrka hlavy a pás byly ve správné poloze.

Nastavitelná rukojeť

Nastavitelnou rukojeť lze snadno přemístit dozadu, takže uložení dítěte do autosedačky je velmi jednoduché. Rukojeť odjistíte a přenastavíte pomocí jednoduchého stisknutí tlačítek po obou stranách. V případě umístění autosedačky na podlaze doporučujeme rukojeť otočit zcela dozadu, a zabránit tak houpání sedačky.

Mimořádně velká clona pro optimální ochranu

Mimořádně velká sluneční clona s ochranným faktorem UPF 50 plus chrání dítě před sluncem a větrem. Zároveň poskytuje klidný a chráněný prostor, takže dítě může na cestách klidně a v bezpečí spát.

Komfortní a stylové prémiové potahy

Nově navržené kryty jsou stylové i komfortní. Tyto prémiové potahy, které jsou vyrobeny z ještě měkčí tkaniny v kombinaci se zlepšeným lícováním, přinášejí vašemu dítěti větší pohodlí.

Technické vlastnosti

Orientováno proti směru jízdy 40 - 85 cm

Rozměry (V x Š x H) 62.5 x 44 x 65.5 cm

Váha výrobku 3.9 kg

Instalace

Schválení: i-Size (R129)

Britax Römer BABY-SAFE 5Z

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.