Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Kiddy Guardianfix 3 2017 Night Blue

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Popis produktu

Parametry produktu

Podsedáky
ano
Barva
modré
Orientace
po směru jízdy
Odpovídá normě
ECE R44/04
Ochrana proti bočnímu nárazu
ano
Výškově nastavitelné chrániče ramen
ano
Nastavitelná výška opěrky hlavy
ano
Lze připevnit ke kočárku
ne

Parametry produktu

Podsedáky
ano
Barva
modré
Orientace
po směru jízdy
Odpovídá normě
ECE R44/04
Ochrana proti bočnímu nárazu
ano
Výškově nastavitelné chrániče ramen
ano
Nastavitelná výška opěrky hlavy
ano
Lze připevnit ke kočárku
ne

Popis produktu

    

Autosedačka Kiddy Guardianfix 3 je novinkou pro rok 2017. Přestože se jménem odkazuje na své předchůdce, jedná se o zcela novou, naprosto skvěle vybavenou autosedačku. Nabízí novou isofixovou platformu s otočnými konektory, které mají prodloužený rozsah nastavení. Do výbavy dostala také zcela přepracovaný ochranný pultík i Kiddy Shock Absorbér a také vylepšené vodiče bezpečnostních pásů. Vyhoví tak nejnovější verzi bezpečnostní normy ECE 44/04 doplněk 10.

Základním prvkem bezpečnosti pro nejmenší a nejzranitelnější děti je ochranný pultík. Při nehodě se dítě přes něj svine. Absorpční materiál, pohyb a čalounění snižují sílu, které je dítě vystaveno. Nebezpečí zranění krční páteře se tak minimalizuje. Rodiče tu mohou jen máloco udělat špatně: Dětské sedačky s ochranným pultíkem jsou jednoduché na ovládání. Dítě vložit do sedačky, ochranný pultík upevnit a je hotovo. Vhodné pro vozidlo s Isofix-systémem i bez něj. Guardianfix 3 může být připevněn s upínacím systémem Isofix nebo s pásem vozidla. Obě varianty upevnění zajišťují vysokou bezpečnost. 

Bezpečnostní prvky    

Originální bezpečnostní pultík od Kiddy umožní, aby se horní část těla dítěte přirozeně přes pultík převalila, pokud dojde k čelnímu nárazu nebo prudkému brždění. Díky tomu je kriticky citlivá krční oblast podstatně méně zatížena, než v případě, kdy je dítě zajištěno konvenčními bezpečnostními pásy autosedačky.        

HIGHT-TECH MATERIÁL

Vylepšená ochrana v případě bočního nárazu! Při nehodách jsou u dětí ohroženy především hlavička a ramena, jelikož hlava je ve srovnání se zbytkem těla příliš těžká. Díky kvalitnímu materiálu Honey Comb V2, který je použit v oblasti hlavy a ramen, je tato citlivá část těla velmi dobře chráněna.  

NOVÝ KIDDY ŠOK ABSORBÉR

Od 2. věkové skupiny a výše jsou děti zajištěny v autosedačce pomocí 3 bodového bezpečnostního pásu. Tento systém byl nicméně vyvinut pro dospělé. Náš unikátní bezpečnostní prvek - Kiddy absorbér nárazu - pohlcuje energii, působící na tříbodové pásy, a proto chrání Vaše dítě.  

OPTIMALIZOVANÁ GEOMETRIE BOČNÍCH PLOCH

Díky novému rozvržení komponent boční ochrany se stává náš high-performance materiál Honey Comb V2 ještě učinnějším. V případě boční kolize jsou nyní hlavička a ramena chráněny tím nejlepším způsobem. Zároveň zůstal zachován skvělý boční výhled dítěte.  

OPTIMÁLNÍ TVAR

The Kiddy Guardianfix 3 se přizpůsobí rozměrům Vašeho dítěte (nastavitelná šířka a výška). Z tohoto důvodu poskytují postranní ochranné prvky ještě lepší ochranu. Autosedačku nastavíte pro každou etapu růstu Vašeho dítěte, aby poskytovala tu nejlepší ochranu!    

POUŽITÍ V LETADLE

Dle názoru expertů - jednoduchý smyčkový palubní pás může být v případě turbulencí nebo v případě nouzového přistání spojeného s prudkým bržděním sám o sobě malým dětem bezpečnostním rizikem. Proto je vhodné i v letadle použít autosedačku homologovanou pro letadla.  

Komfort  

PRODYŠNÝ THERMOTEX

Nic není nepříjemnějšího než sedět během horkých letních dní v lepícím se, propoceném oblečení – to platí jak pro dospělé, tak pro děti. Aby tato nepříjemnost mohla být odstraněna, používá kiddy prodyšný materiál thermotex na místech, kde se člověk potí nejrychleji. Obzvlášť vzdušný materiál se postará o příjemné prostředí při sezení, čímž se i dlouhá jízda stane potěšením.   5-STUPŇOVÉ PRODLOUŽENÍ PODPĚRY NOHOU

Kiddy Guardianfix 3 se vyznačuje svou dlouhou životností, jelikož roste zároveň s dítětem. Pětistupňové prodloužení podsedáku podpěrou nohou zaručuje, že děti i při přibývající výšce a váze, sedí bezpečně a pohodlně.    

VÝSUVNÁ VLOŽKA

Správná pozice hlavičky vuči ochrannému pultíku je pro bezpečnost malých dětí klíčová. Proto je Guardianfix 3 vybavený vložkou, kterou, když dítě povyroste můžete vyjmout. Navíc vložka změkčuje podsedák a tak si dítě a bude si jízdu autem užívat.  

ODOLNÝ POTAH

Potahy, které jsou k dostání v mnoha barevných variantách, jsou smímatelné a lze je prát v rukách při 30°C. Prach a drobné nečistoty lze otřít vlhkým hadříkem.  

POZICE NA SPANÍ

Nejpohodlnější pozice v každé situaci: stačí jen několik málo vteřin k tomu, abyste nastavili autosedačku do pozice na spaní. Široká sedačka umožňuje klidný a pohodlný spánek.      

OTOČNÝ ISOFIX

Díky praktickému otáčecímu mechanismu můžete rychle a jednoduše isofixové konektory otočit směrem do autosedačky. Proto je autosedačky bez dalších okolků použitelná v automobilech bez ISOFIX systému.    

INTEGROVANÝ VODIČ DIAGONÁLNÍHO PÁSU

Inovovaný vodič diagonálního pásu dalé zvyšuje bezpečí. Nasazení i sejmutí pásu je ještě jednodušší a bezpečnější.           

NOVÁ ISOFIXOVÁ PLATFORMA

Nová isofixová platforma  disponuje možností vyosení konektorů, které prokazatelně zvyšuje bezpečnost v případě bočního nárazu a také usnadňuje upevnění sedačky ve vozidle.    

JEDNODUCHÉ NASTAVENÍ VÝŠKY A ŠÍŘKY

Kiddy se snaží dělat věci co nejjednodušeji. Unikátní regulační mechanismus umožňuje současné nastavení autosedačky do výšky a do šířky pouhým pohybem jedné ruky.    

  • ROZMĚRY A HMOTNOST
    • Šířka: 55-64 cm    
    • Výška: 65-83 cm
    • Hloubka: 45-50 cm
    • Hmotnost: 8 kg

Podívejte se na naši širokou nabídku ostatních autosedaček pro děti od 9 do 36 kg

Mohlo by vás také zajímat:

Autosedačky pro děti od 9 do 18 kg

Autosedačky pro děti od 9 do 25 kg

Příslušenství do auta

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

0zákazníků doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
0 %průměr z 0 hodnocení
5
0 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×

Zákazníci nejčastěji zmiňují

Tento produkt prozatím nemá dostatek hodnocení

Produkt zatím nemá žádné recenze.