Poled Ball-Fix Pro Premium 2020 Beetle Red

Popis produktu

Parametry produktu

Barva
červené
Váhová kategorie
15 - 36 kg
ISOFIX
ano
Orientace
po směru jízdy
Odpovídá normě
ECE R44/04
Zabezpečení dítěte
bezpečnostní pás automobilu
Hmotnost sedačky
8.2 kg
Snímatelný a pratelný potah
ano

Parametry produktu

Barva
červené
Váhová kategorie
15 - 36 kg
ISOFIX
ano
Orientace
po směru jízdy
Odpovídá normě
ECE R44/04
Zabezpečení dítěte
bezpečnostní pás automobilu
Hmotnost sedačky
8.2 kg
Snímatelný a pratelný potah
ano

Popis produktu

Ball-FIX Pro - Bezpečnost a pohodlí pro vaše dítě.

Testována v nejnáročnějších podmínkách, během skutečných automobilových testů, aby odpovídala nejnovější technologii dětských zádržných systémů. autosedačka kategorie 15-36 kg (3-12 let) připevnění do vozu pomocí isofixu nebo 3bodového pásu, dítě je připevněno 3bodovým pásem automobilu unikátní otočné vodítko bezpečnostního pásu - zabrání kroucení pásu, rozloží jeho zatížení a zvyšuje jeho přilnavost, v případě nárazu se vodítko automaticky otáčí, aby se optimalizovala síla bezpečnostního pásu roste spolu s dítětem – hlavová opěrka je nastavitelná do 9 poloh spolu s ochranou ramen opěrka hlavy je vyrobena z EPS – tento materiál dokonale absorbuje energii nárazu konstrukce opěrky hlavy ve tvaru V zabraňuje nadměrnému naklápění hlavy opěrka hlavy se pohybuje až o 25 mm dopředu a bezpečně podporuje hlavu – výrazně tak minimalizuje riziko poranění krku boční ochrana je také vyrobena z EPS, je flexibilní - díky tomu absorbuje energii při nárazu inovativní velká loketní opěrka nejen pro pohodlí, ale i pro bezpečnost isofix je nastavitelný ve dvou rovinách – lze jej tak přizpůsobit prakticky každému vozu opěradlo autosedačky je navrženo tak, aby se opíralo o opěradlo sedadla (13 pozic) – zajistí tak pohodlnou polohu pro dítě speciálně zesílená konstrukce isofixové kolejnice je schopna odolat přetížení rovnajícímu se 2,5 tuny vyvinuto ve Velké Británii, vyráběné v Koreji ve spolupráci se značkou Hyundai testováno v Euro NCAP (test se skutečnými automobily) schváleno dle ECE R44/04 hmotnost autosedačky 8,2 kg

Premium - potahový materiál s pevnější vazbou. Tyto prvotřídní materiály jsou velmi odolné a používají se u potahů sedadel vozidel.

POLED je korejský výrobce, který je součástí skupiny Hyundai. Je to tým mladých techniků, kteří se sami stali otci a chtěli vytvořit bezpečné sedačky pro své děti. Značka Poled je hrdá na to, že jejich autosedačky jsou testovány nárazem při testech zahrnujících skutečná auta (autosedačky se účastnily testů Euro NCAP) a testech ve výzkumném středisku Namyang, čímž splňují vysoký bezpečnostní standard nad zákonnými normami.

Opěrka hlavy

Otočné vodítko bezpečnostního pásu

Roste spolu s dítětem

Nastavitelné držáky isofix

Polohovací zádová opěrka

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.